هویه کاری روی پارچه و لباس و چوب / اورجینال

قیمت: 9,800 تومان

هویه کاری روی پارچه و لباس و چوب / اورجینالآموزش هویه کاری و مشبک سازی پارچهآموزش تصویری هویه کاریآموزش هویه کاریمشبک سازی روی پارچهآخرین تکنیکهای هویه کاری مدرن و پیشرفتهمنبت کاری - اپلیکه آزاد - پنبه دوزی - سرویس عروس - رو تختی - رومیزی و کار با هویه روش بسیار ساده ای برای درست کردن انواع رومیزی، روتختی و سایر لوازم پارچه ای منزل است. با

محصولات دیگر: :

ویستا سازه پاورپوینت ,بررسی ,گزارش ,هویه ,پرسشنامه ,کاری ,پاورپوینت بررسی ,گزارش کارآموزی ,مبانی نظری ,هویه کاری ,گزارش كارآموزی ,گزارش كارآموزی حسابداری منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کره پلاس آموزش ف.م.هاشمی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانشنامه ژنتیک دکتر ژن | DrGene.ir موسسه نوفن حامی البرز پونیکس مشاوره و اجرای کف و کفسازها گرمایش برودت پارس شرکت اعزام دانشجو به اوکراین FireWolf دانلود اهنگ یادتو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جای معبودم معشوقمو این دل که عبادت کرده دريافت كارنامه ازمون22دي گاج رمان زحل پارت دوازده دانلودنوحه مجسم کن گلیم خانوم در خونه پهنه من یه دختره سر سختم انشاه عینی جنگل دانلود اهنگ فک کنم ای یا کریم تو با من داری دشمنی درس ازاد چهارم در باره شب یلدا درمورد نفرت چگونه فرهنگ احترام به دیگران را در خانواده مدرسه وجامعه رواج دهیم